Sladká Reklama | O Nás
15255
page,page-id-15255,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

O Nás

Firma Roggi, s.r.o.

Představujeme Vám naši  firmu Roggi. Od roku 2013 sídlíme ve vlastních prostorách v Brně – Mokré Hoře na ul. Boženy Antonínové 2a.
Hlavní náplní naší práce je výroba čokoládových výrobků pro reklamní účely. Této části naší produkce je věnována speciální stránka www.coko.cz. Webová stránka www.sladkareklama.cz obsahuje druhou část naší nabídky – nečokoládové výrobky z oblasti sladké reklamy: bonbóny, želatina, žvýkačky, biskvity, cukry a další obdobné produkty.
U většiny těchto výrobků realizujeme potisk a balení. Produkty jsou nakupovány od významných evropských výrobců. Díky vysoké kvalitě produktů, přijatelným cenám, vlastním tiskárnám i balicím strojům můžeme zákazníkům nabídnout rychlé a spolehlivé dodávky.
Převážná část nečokoládových výrobků je prodávána zákazníkům v ČR a na Slovensku a to hlavně prostřednictvím reklamních agentur.
Dodávky  nečokoládových reklamních produktů se stávají každým rokem výraznější složkou prodejů FIRMY na CZ a SK reklamním trhu.

VYZKOUŠEJTE I VY NĚKTERÝ Z VÝROBKŮ S VAŠÍM REKLAMNÍM POTISKEM!

logo2

Výroba čokoládových výrobků pro reklamní účely.
Této části naší produkce je věnována speciální stránka: