Firma Roggi, s.r.o.

Představujeme Vám naši firmu Roggi založenou v roce 1999.

První roky jsme se zabývali nákupem a následným prodejem čokoládových výrobků a bonbónů. Následně v roce 2006 začínáme s vlastní produkcí čokoládových výrobků z kvalitní belgické čokolády Callebaut. Od roku 2013 sídlíme ve vlastních prostorách v Brně - Mokré Hoře na ul. Boženy Antonínové 2a. Celková produkce firmy je v současnosti rozdělena do dvou oblastí.

Čokoládovna Roggi

Hlavní náplní naší práce je výroba čokoládových výrobků pro reklamní účely. Jsme největším českým výrobcem se specializací pouze na reklamní trh. V našich produktech používáme výhradně čokoládovou hmotu belgické firmy Barry Callebaut. Ve výrobě NEPOUŽÍVÁME žádné polevy a „čokoládové“ náhražky. Největší podíl výroby tvoří produkce malých čokolád a reklamních sad z těchto čokolád. Malé čokolády ve velké míře exportujeme do více než 10 zemí Evropy. Zahraniční zákazníci oceňují kvalitní čokoládu, krátké dodací termíny a velmi dobrý servis, který zajišťují pracovníci naší firmy.

Kromě malých čokolád několika příchutí máme v nabídce i větší tabulkové čokolády, čokoládové kalendáře, vánoční a velikonoční produkty a v neposlední řadě kvalitní ručně vyráběné pralinky a dražované mandle. Při výrobě pralinek používáme originální belgické náplně Barry Callebaut, které v kombinaci s kvalitní čokoládou zaznamenávají u našich zákazníků nutkání neustálé potřeby ochutnávání.

V letošním roce se soustředíme na nabídku širšího sortimentu čokolád včetně BIO a FAIRTRADE typů.

SLADKÁ REKLAMA Roggi

Druhou a stále rostoucí náplní naší činnosti je výroba a balení nečokoládových výrobků z oblasti sladké reklamy: bonbóny, želatina, žvýkačky, mentolové bonbóny, biskvity, cukry a další obdobné produkty.

U většiny těchto výrobků realizujeme potisk a balení. Produkty jsou nakupovány od významných evropských výrobců. Díky vysoké kvalitě produktů, přijatelným cenám, vlastním tiskárnám i balicím strojům můžeme zákazníkům nabídnout rychlé a spolehlivé dodávky.

Převážná část nečokoládových výrobků je prodávána zákazníkům v ČR a na Slovensku a to hlavně prostřednictvím reklamních agentur.

VYZKOUŠEJTE I VY NĚKTERÝ Z VÝROBKŮ S VAŠÍM REKLAMNÍM POTISKEM!

Mrg. Igor Erbes
jednatel firmy
Podpis
Logo firmySídlo firmyLogo firmy